KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145262

nr 1414 5262

Oidentifierad konstnär. Bothén. Signerad. Olja på duk, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 53x60cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:16:51