KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145262
nr 1414 5262
Oidentifierad konstnär. Bothén. Signerad. Olja på duk, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 53x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:16:51
150 kr